Historie webu
Mapa stránek

Vznik:

Tyto hasičské stránky vznikaly několik týdnů a jejich oficiální spuštění se datuje ke dni 14. 10. 2005.
Od té doby prošly už mnoha změnami, jak ve struktuře, tak i po grafické stránce. Jejich vývoj a zdokonalování se od doby jejich spuštění nezastavilo a neustále se na nich pracuje a zdokonalují se.

Stánky vznikly za účelem informovat občany o působení a činnosti dobrovolných hasičů obce Hať. Chceme tímto projektem ukázat, že hasiči jsou stále velmi aktivní a funkční složkou, která je velmi potřebná i v této době. Není už tolik požárů jako kdysi, dalo by se tedy říci že není potřeba sboru dobrovolných hasičů.

Opak je však pravdou! Stále je potřeba pomoci!

Každoročně se opakují menší či větší přírodní pohromy.
Požáry se nám taky nevyhýbají.

V těchto dobách jsou dobrovolní hasiči velmi dobrou a zkušenou pomocí. Kterou každý v těchto situacích ocení a bude jim za jejich pomoc a obětavost velmi děkovat.

Proto jsem se rozhodl k uskutečnění tohoto projektu. Seznámit obyvatele a zájemce s naším sborem a jeho činností.

Trocha historie:
Zde je několik náhledů jak se vyvíjel hasičský web po grafické stránce: